» Шановні працівники архівних установ!

Шановні працівники архівних установ!

Прийміть слова щирої вдячності за вашу кропітку і благородну працю в сфері комплектування, забезпечення збереження і використання архівних документів.

Минають роки і документальні пам’ятники залишаються єдиними свідками історії. Дбайливо зберігати пам’ять про звершення, відкриваючи для поколінь невідомі сторінки історії, оцінюючи дані через призму багатого досвіду минулого — що може бути благородніше?

Архіви сьогодні — це надійна гарантія того, що пам’ять залишається живою, вільною від міфів та ідеологічних нашарувань. Втілена в архівних документах, вона зберігає позитивний та негативний досвід діянь попередників. Бажаємо Вам щастя, благополуччя, міцного здоров’я, професійних успіхів і удачі у всіх Ваших починаннях!

Перший заступник голови районної                                             Голова районної ради

державної адміністрації

І. ДУДНІК                                                                                Т. УТКІНА

23-12-2019, 11:53 15 0