» УРЯД ЗАПУСКАЄ 21 СІЧНЯ 2020 РОКУ НАЦІОНАЛЬНУ ПРОГРАМУ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

УРЯД ЗАПУСКАЄ 21 СІЧНЯ 2020 РОКУ НАЦІОНАЛЬНУ ПРОГРАМУ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

Про це заявив Віце-прем'єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло ФЕДОРОВ
Міністерство цифрової трансформації має амбітну мету – за три роки навчити цифровій грамотності 6 мільйонів українців. Команда Міністерства цифрової трансформації представила результати першого в історії України соціологічного дослідження цифрових навичок українців та концепцію проєкту «Дія: Цифрова освіта».
«Зараз у програмі Уряду зазначена амбітна мета – навчити мінімум 6 мільйонів українців цифровій грамотності за 3 роки. 70% має бути віком від 30 до 60+ років. Мета абсолютно реалістична – у нас вже підготовлено конкретний план дій, як цього досягти. Ми створюємо онлайн-платформу з п'ятьма різними категоріями курсів. Всі вони будуть абсолютно безкоштовні та доступні для кожного. Окрім цього, ми налагоджуємо співпрацю з ЦНАПами, бібліотеками, приватним сектором, школами та університетами. Плануємо створення власної мережі офлайн-хабів, щоб охопити програмою якомога більше людей», – зазначив Віце-прем'єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Дослідження цифрових навичок українців доступне за посиланням.
За матеріалами Міністерства та Комітету цифрової трансформації України: 
https://thedigital.gov.ua/news/natsionalna-osvitnya-platforma-z-tsifrovoi-gramotnosti-diya-tsifrova-osvita-startue-vzhe-21-sichnya
27-12-2019, 09:22 15 0

Коментарі