» Дорогі краяни!

Дорогі краяни!

Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ці зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття - очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі наші заповітні бажання й задуми.

Сьогодні у кожному домі засяють вогники новорічної ялинки і ми згадаємо рік, що минає. Він був складний для українського суспільства, сповнений важких випробувань й важливих рішень. Проте, незважаючи на всі виклики сьогодення в нашій державі зберігається стабільність й віра в те, що незмінні духовні цінності нашого народу – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі негаразди.

Сміливо відкриймо першу сторінку календаря 2020 року й побажаємо один одному миру, згоди, терпіння, добра, щастя й достатків.

Сподіваємось, що новий рік буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні.

Від усього серця бажаємо всім жителям Онуфріївського району щедрого і успішного року, невичерпаного життєвого оптимізму та здійснення усіх задумів і сподівань.

Нехай свята Нового року та Різдва Христового принесуть радість і спокій до вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги вам і вашим рідним, стануть початком нових здобутків і успіхів в ім’я процвітання та розвитку нашої Батьківщини - України.

Перший заступник голови районної                                                    Голова районної ради

державної адміністрації

І. ДУДНІК                                                                                        Т. УТКІНА

27-12-2019, 09:28 18 0