» ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ОГОЛОСИВ 9 СІЧНЯ ДНЕМ ЖАЛОБИ В УКРАЇНІ У ЗВ’ЯЗКУ З КАТАСТРОФОЮ ЛІТАКА МАУ В ІРАНІ

Президент України Володимир Зеленський постановив оголосити 9 січня 2020 року днем жалоби у зв’язку з трагедією, що сталася 8 січня внаслідок катастрофи пасажирського літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» в Тегерані (Іран)
Глава держави підписав відповідний Указ.
З метою вшанування пам’яті загиблих Президент постановив приспустити державні прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.
У цей день скасовуються розважально-концертні заходи, вносяться відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.
За матеріалами Офіційного Інтернет-представництва Президента України
10-01-2020, 09:25 11 0