» Здоров’я нації в твоїх руках

Здоров’я нації в твоїх руках

20 лютого 2018 року районним центром соціальних служб для сім’ї , дітей та молодіспільно з відділом з питань пробації проведено засідання круглого столу на тему: «Здоров’я нації в твоїх руках» із залученням волонтерів для категорії неповнолітніх та молоді засудженої до покарань непов’язаних з позбавленням волі та звільнених від відбування покарань з випробувальним терміном.

На початку заходу директор РЦССССДМ Фірсова В.Б. ознайомила присутніх із планом засідання круглого столу, звернула увагуна взаємодію всіх структур щодо вирішення проблем даної категорії. Булоозвучено про зміни в нормативно законодавчій базі.

В подальшому перед присутніми виступила районний акушер-гінеколог

Панченко Ю.В. якапровела профілактичну бесідо щодо запобігання захворювань, які передаються статевим шляхом та культуру сексуальних відносин.

Перед аудиторією завідувач сектору з питань сім’ї, міграції та соціального захисту управління праці та соціального захисту населення райдержадміністраціїПохила Л.В. виступилазпитанням«Профілактиканасилля у родині» .

На завершення головний спеціаліст сектору молоді та спорту райдержадміністрації Терещенко Т.В.розповіла про сім’ю, як ключ до щастя, та зупинилася на десяти заповідях для батьків, які потрібно виконувати, щоб почуватися щасливим. В кінці засідання круглого столу відбулося активне обговорення даних питань.

20-02-2018, 16:48 42 0