Меню

Календар

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Сім’я – ключ до щастя!

За ініціативою районного центру соціальних служб для сім‘ї,дітей та молоді при Онуфріївській селищній раді 22 лютого 2017 року відбулося засідання круглого столу з сім’ями які опинилися в складних життєвих обставинах та соціально-уразливими верствами населення на тему: « Сім’я – ключ до щастя!»

На засідання були запрошені районний акушер-гінеколог Панченко Ю.В., спеціаліст управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Каширний В.Б., головний спеціаліст сектору молоді та спорту райдержадміністрації Терещенко Т.В. та начальник сектору превенційної діяльності Онуфріївського відділення поліції Олександрійського відділу поліції Пугач А.І. Присутні члени сімей з соціально-незахищених категорій населення мали змогу в затишній атмосфері поспілкуватися з спеціалістами різних галузей, задати свої питання та висвітлити проблеми, які їх турбують.

Засідання вела директор районного центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді Фірсова В.Б. , яка розпочала даний захід з цікавої методики «знайомство» одне з одним. Далі слово було надано представнику поліції Пугачу А.І., який розповів за адміністративну та кримінальну відповідальність батьків за вчинення злочину дітьми.

Районний акушер-гінеколог Панченко Ю.В. надала присутнім цікавий матеріал щодо вагітності та пологів, планування сім’ї, хвороби, які передаються статевим шляхом та негативні їх наслідки.Також Юлія Василівна акцентувала увагу на здоров’ї жінок від якого залежить здоров’я дітей.

Далі засідання продовжилось з надання інформації щодо отримання та призначення державних соціальних допомог, виплат та інших пільг, про які розповів спеціаліст управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Каширний В.Б.

Головний спеціаліст сектору молоді та спорту райдержадміністрації Терещенко Т.В. зацікавила всіх, розповідаючи про сімейні цінності, відповідальне батьківство та виховання дітей, а також про попередження насильства в сім’ї.

На кінець засідання психолог районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Назаренко А.В. провела з даною категорією тестування, з метою виявлення внутрішнього ресурсу, батьківського поценціалу та мотивацію на досягнення.

Допомогу в організації та проведенні засідання круглого столу надали Онуфріївський селищний голова Пивовар Л.Ф., секретар Філатова В.М. та фахівець із соціальної роботи селищної ради Харченко В.В.
Сім’я – ключ до щастя!Сім’я – ключ до щастя!
скачать dle 10.1русский торрент трекер

Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien