» Відбулось засідання координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству

28 лютого 2018 року відбулось засідання координаційної радиз питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобіганнянасильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Дудніка І.В.

В засіданні взяли участь представники: управління праці та соціального захисту населення, відділу освіти, служби у справах дітей, відділу культури і туризму райдержадміністрації; районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Онуфріївського відділення поліції Олександрійського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області; центральної районної лікарні; районного центру зайнятості; Онуфріївського районного відділу з питань пробації.

На засіданні розглянуто питання:

1. Про план роботи координаційної ради на 2018 рік.

2. Про прийняття Законів України: від 06 грудня 2017 року № 2227-VІІІ «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами» та від 07 грудня 2017 року № 2229-VІІІ «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

3. Про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації, Онуфріївського ВП Олександрійського ВП ГУНП України в Кіровоградській області по попередженню насильства в сім'ї.

4. Про роботу закладів освіти району по профілактиці правопорушень, попередженню злочинності серед неповнолітніх.

В ході розгляду питань: затверджено план роботи координаційної ради на 2018 рік; ознайомлено членів координаційної ради з нормами прийнятих в грудні 2017 року Законів України щодо забігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству; проаналізовано роботу служб району по попередженню насильства в сім’їпротягом 2017 року та січня – лютого 2018 року; заслухано інформацію про роботу закладів освіти району по профілактиці правопорушень, попередженню злочинності серед неповнолітніх. За підсумками обговорення даних питань винесені відповідні рішення.

28-02-2018, 16:11 65 0