Меню

Календар

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

«Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи»

В рамках діяльності спеціалізованого формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» 17 травня 2017 року працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з начальником служби у справах дітей райдержадміністрації було здійснено виїзд на територію Деріївської та Куцеволівської сільських рад.

Мета даного рейду – моніторинг уразливих верств населення, відвідування та обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, надання соціальних послуг сім’ям, які перебувають під соціальним супроводом, спілкування з учасниками АТО та здійснення інформаційно-просвітницької та профілактичної роботи серед різних категорій населення даної території.

В процесі виїзду за місцем проживання було відвідано та обстежено: 6 сімей ( 14 дітей), які опинилися в складних життєвих обставинах, 3 сім’ї в яких виховуються діти з функціональними обмеженнями та 4 учасника бойових дій. Виявлено 1 нову сім’ю, яка опинилися в складних життєвих обставинах, складено початкову оцінку потреб дитини та її сім’ї. За результатами якої дана родина взята на облік. В подальшому буде проводитися робота щодо подолання складних життєвих обставин.

Працівниками Центру проведено обстеження житлово-побутових умов проживання даних сімей, складено відповідні акти обстежень, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо їх прав та гарантій, а також розглянуто ряд проблемних питань ( безкоштовне харчування дітей з багатодітних родин, сприяння в лікуванні членів сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, літнє оздоровлення та надання матеріальної допомоги багатодітним родині, яка виховує дитину з особливими потребами, оформлення пенсії по інвалідності учаснику бойових дій).

скачать dle 10.1русский торрент трекер

Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien