» Дорогі краяни – жителі та гості Онуфріївщини!

Дорогі краяни – жителі та гості Онуфріївщини!

Відходить у минуле ще один рік, сповнений сподівань і тривог, здобутків і втрат.

Нехай новий 2018 рік принесе всім нам успіхи у добрих починаннях, впевненість у завтрашньому дні, злагоду і єднання. Хай Новий рік і Святе Різдво увійдуть до кожної Вашої домівки добрими, щедрими і радісними.

В цю зимову пору, коли торжествують Небо і Земля, коли українську землю чарує багатоголосся різдвяних колядок, бажаємо Вам, дорогі краяни, міцного здоров'я, мирного неба, душевного спокою, добробуту і щастя.

Різдвяна зірка знову сходить над землею, сповіщаючи нам про народження Божого Дитяти. Нехай маленький Ісус благословить кожну родину вірою і надією, радістю і любов'ю. А нашу Вітчизну — щасливим, мирним життям, впевненим поступом до європейського розвитку та процвітання!

Щасливого Вам Нового року і веселого Різдва!

Голова районної державної адміністрації                        Голова районної ради

С. САМОРОДЧЕНКО                                       Т. УТКІНА

31-12-2017, 16:26 151 0