Меню

Календар

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

«Запровадження реформ в органах самоврядування»

25 серпня 2017 року в сесійній залі адмін. будинку під керівництвом голови районної державної адміністрації Самородченка С.М.. за участі голови районної ради Уткіна Т.І., директора Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування Яременко О.П., експерта Шеремет В.Ю. та спеціалістів Центру відбулася конференція на тему: «Запровадження реформ в органах самоврядування». В її роботі взяли участь депутати районної ради, сільські та селищні голови, директори шкіл, керівники установ та організацій району

Під час конференції було розглянуто наступні питання:

1. Про стан і проходження територіальної та адміністративної реформи в Україні та Кіровоградській області.

2. Основні засади бюджетної реформи та принципи передачі ресурсів та повноважень на місця.


3. Створення освітніх округів в Онуфріївському районі.

По 2-х перших питаннях надали змістовну інформацію Яременко О.П. та Шеремет В.Ю.

Вони наголосили, що розпочата реформа, яка розподілена на три сфери адміністративну, бюджетну та територіальну, стосується всіх і нам її не оминути.

Реформа здійснюється на добровільній основі – громадам наданий вибір самим вирішувати щодо об’єднання. Але коли об’єднання охопить 60% території України то всі інші території будуть об’єднані згідно Перспективного плану.

Об’єднані громаді та ті, що знаходяться в процесі об’єднання отримують підтримку держави – субвенції на розвиток інфраструктури, на соціально-економічний розвиток та кошти з Державного фонду регіонального розвитку. В громадах залишається 60% надходжень ПДФО, бюджет переводиться на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом – від держави безпосередньо громаді. Громади самостійно регулюють податки та збори на своїх територіях.

На даний час в області створено 7 об’єднаних територіальних громад, в стадії об’єднання знаходиться 8 громад. По Україні вже працює 413 ОТГ, 235 – на фінальній стадії об’єднання та ще 146 громад чекають призначення виборів ЦВК.

Приводились приклади Маловисківської та Бобринецької ОТГ, в яких дохідна частина бюджетів значно збільшилась і головним показником є дохід на 1 особу, який збільшився в 4 рази.

В подальшому Україну чекає зменшення кількості районів із 490 до 100 – фактично по кількості створених госпітальних округів. В нашій області планується створення 3-х госпітальних округів: Західний, Олександрійський та Кропивницький.

В подальшому конференція проходила в режимі запитання-відповідь.

Підводячи підсумки свого виступу, Яременко О.П. рекомендував присутнім відвідати ті громади, які вже об’єдналися, щоб на практиці ознайомитись з життям цих громад, їх успіхами та проблемами.

В подальшому на конференції обговорювалось питання створення освітніх округів в Онуфріївському районі.

Самородченко С.М. наголосив, що питання створення освітніх округів дуже проблемне. Показники рівня освіти в районі дуже низькі. Деякі райони області пішли на створення освітніх округів без створення опорних шкіл. Тому це питання повинні вирішувати разом і якщо не змінювати систему, то наш район залишиться далеко позаду інших.«Запровадження реформ в органах самоврядування» «Запровадження реформ в органах самоврядування»

«Запровадження реформ в органах самоврядування» «Запровадження реформ в органах самоврядування»

«Запровадження реформ в органах самоврядування»
скачать dle 10.1русский торрент трекер

Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien