Меню

Календар

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

«Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи»

В рамках діяльності спеціалізованого формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» 27 липня 2017 року працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з начальником служби у справах дітей райдержадміністрації було здійснено виїзд на територію Павлиської селищної ради.

Мета даного рейду – моніторинг уразливих верств населення, відвідування та обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, надання соціальних послуг сім’ям, які перебувають під соціальним супроводом,здійснення інформаційно-просвітницької роботи серед різних категорій населення даної території.

В процесі роботи на території Павлиської селищної ради за місцем проживання було відвідано та обстежено:1 сім’я учасника АТО, 5 сімей (12 дітей), які опинилися в складних життєвих обставинах, виявлено 1нову багатодітну сім’ю, яка опинилися в складних життєвих обставинах. Складено початкову оцінку потреб дитини, за результатами якої дану родину взято на облік. Загалом груповою роботою було охоплено 24 особи. Також відвідано за місцем проживання в смт Онуфріївка сім’ю з дитиною до року, в якій проведено профілактичну бесіду з матір’ю та складено акт цільового використання коштів при народженні дитини.

Працівниками Центру проведено обстеження житлово-побутових умов проживання даних сімей, складено відповідні акти обстежень, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо їх прав та гарантій, а також надано допомогу в оформленні статусу багатодітної сім’ї та здійснено обстеження умов проживання для повернення жінки з дитиною до одного року з Кіровоградського обласного центру матері та дитини.

скачать dle 10.1русский торрент трекер

Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien