Меню

+ А           - А

Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Про стан роботи служби у справах дітей районної державної адміністрації

Станом на 01 серпня 2017 року в службі у справах дітей відповідно до штатного розпису працює 3 спеціалісти (1 спеціаліст перебуває в декретній відпустці (напрямок роботи якого був - ведення обліку та робота з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах), другий спеціаліст веде напрямок роботи - ведення обліку дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Службою у справах дітей районної державної адміністрації першочергова увага приділяється своєчасності виявлення дітей, які потребують захисту та надання їм комплексної соціальної підтримки і допомоги, влаштуванню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейні форми виховання.

На первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування служби у справах дітей районної державної адміністрації перебуває – 92 дитини. З них: 56 дітей проживають на території району, 35 дітей – проживають в іншій територіально-адміністративній одиниці. 27 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, прибули з іншої території, проживають на території району, але перебувають на обліках в інших службах у справах дітей.

Ведуться журнали: книга первинного обліку дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; журнал повідомлень про дітей, які залишились без батьківського піклування; книга обліку кандидатів в усиновлювачі; книга обліку дітей, які можуть бути усиновленими; книга обліку дітей, усиновлених вітчимом або мачухою; книга обліку кандидатів в усиновлювачі – громадян України, яким надана службою у справах дітей інформація про дітей, які можуть бути усиновлені; книга обліку усиновлених дітей, за умовами проживання і виховання яких здійснюється нагляд; книга обліку дітей, які прибули з інших територій; журнал обліку потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів.

Складено графіки перевірок умов проживання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та графік перевірок усиновлених дітей.

Так як на обліку, перебуває 92 дитини – заведено 92 особових справи та 27 особових справ дітей, які прибули з іншої території до Онуфріївського району.

Постійно оновлюються дані в особових справах, готуються запити, адже наші діти проживають і в інших областях. Налагоджена співпраця із службами у справах дітей на інших територіях, інтернатними закладами щодо надання документів для укомплектування особових справ дітей.

Станом на 01 серпня 2017 року 2 дитини усиновлено, 6 – влаштовано під опіку/піклування, 1 дитина влаштована у прийомну сім’ю на іншій території. В процесі розгляду дві справи влаштування дітей в сімейні форми виховання - під опіку/піклування та усиновлення.

Функціонує 18 прийомних сімей, де виховується – 31 дитина та 1 дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується 5 дітей. 6 дітей з прийомних сімей навчаються у закладах І-III та ІV рівнів акредитації.

Станом на 01 серпня 2017 року поточного року здійснено перевірку умов проживання та виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в 16 прийомних сім’ях та 1 дитячому будинку сімейного типу. Періодичність таких перевірок-1 раз на рік. Всі батьки належним чином виконують свої батьківські обов’язки.

Під опікою/піклуванням перебуває 48 дітей. Станом на 01 серпня 2017 року перевірено стан утримання та проживання дітей в 20 сім’ях опікунів. Періодичність таких перевірок-1 раз на рік. Фактів неналежного утримання та виховання дітей в сім’ях опікунів/піклувальників не зафіксовано.

Постійно оновлюються та вводяться дані в ЄІАС «Діти». Приділяється велика увага електронній базі, так як на кожну дитину заводиться обліково-статистична картка та вносяться всі дані із особової справи та постійно необхідно оновлювати: висновки про стан здоров’я, фото, характеристики із місця навчання, зміни форми влаштування тощо…

Проводиться інформаційно-просвітницька робота із громадськістю, спрямована на розвиток сімейних форм виховання: усиновлення, опіка/піклування, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Станом на 01 серпня 2017 року службою у справах дітей не виявлено випадків порушення прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та фактів незаконного продажу житла дітей.

З первинного обліку віком від 16 до 18 років перебуває 19 дітей, які, відповідно до чинного законодавства, мають право на першочергове отримання житлової площі. На сьогодні з них: 5 - перебувають на квартирному обліку, 3 – мають житло на праві власності, 1 – має житло на праві користування, 10 - потребують постановки на соціальний квартирний облік.

З метою забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування житлом зроблено запити в органи місцевого самоврядування стосовно постановки на квартирний облік таких дітей віком від 16 до 18 років.

Відповідні роз’яснення та листи – запити направлені головам селищних (сільських) рад про ситуацію з наявністю чи відсутністю житла/майна дітей, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей. Але не всі органи місцевого самоврядування надали конкретну відповідь.

Сільські програми по забезпечення житлом дітей-сиріт прийняті, за офіційною відповіддю лише в Успенській, Куцеволівській сільських радах, Онуфріївській селищній раді, але без передбачення коштів.

Дано роз’яснення опікунам/піклувальникам, як законним представникам дітей цієї категорії, щодо звернення в органи влади щодо вирішення житлових питань.

Службою у справах дітей здійснюється моніторинг та контроль за утриманням та вихованням дітей у соціально - нестабільних родинах.

Станом на 01 серпня 2017 року на обліку в службі у справах дітей перебуває 44 сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, де виховується 90 дітей. Станом на 01 серпня 2017 року проведено, спільно з іншими суб’єктами соціальної роботи, 46 рейдів «Діти вулиці» з метою виявлення бездоглядних та безпритульних дітей, перевірено умови проживання та утримання дітей в 59 соціально нестабільних сім’ях (Павлиш, Вишнівці, Зибкове, Мар’ївка, Онуфріївка, Василівка, Омельник, Куцеволівка, Деріївка). Складені графіки перевірок таких сімей. За результатами рейдів населеними пунктами району складено 64 акти обстеження і виявлених фактів головними проблемами соціально-кризових родин є: алкогольна залежність батьків, фінансове зубожіння, безвідповідальне батьківство, довготривала хвороба батьків, пасивна позиція в родині «буде як буде», недостатній виховний потенціал або повна його відсутність, аморально-кримінальні ситуації в родині другу групу представляють зовні респектабельні родини, спосіб життя якої не викликає занепокоєння і дорікань з боку громадськості. Однак ціннісні установки і поводження батьків різко розходяться із загальнолюдськими моральними цінностями, що може позначитися на моралі дітей, які виховуються в цих родинах.

Видано 7 попереджень нерадивим батькам про адмінвідповідальність що- до неналежного виконання батьківських обов’язків.

З батьками таких сімей постійно проводиться індивідуальна робота, ведуться профілактичні бесіди, роз’яснення щодо планування бюджету родини, консультування і допомога у вирішенні багатьох юридичних питань, пов’язаних із соціальним захистом.

На території 30 дітей перебувають в ДБЗТ «Жива перлина» з різних районів області та сусідніх областей. Лише двоє дітей з нашого інші діти зараховані туди на підставі заяви батьків. Всього 10 статусних дітей виховуються в інтернатних закладах.

Станом на 01 серпня 2017 року до служби в справах дітей райдержадміністрації надійшло 22, в тому числі і на особистому прийомі, звернень від громадян району (Павлиш, Деріївка, Мар’ївка, Камбурліївка, Зибкове, Куцеволівка) з питань соціального захисту, вирішення питань правового захисту дітей.

скачать dle 10.1русский торрент трекер

Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien