Меню

Календар

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Хвороби і небезпеки, поширювані гризунами

Велику небезпеку епідеміологічного значення становлять гризуни, а саме щури та миші, які тісно стикаються з житлом людини, предметами побуту і нерідко з самою людиною, і саме вони є джерелами і переносниками багатьох інфекційних і паразитарних захворювань людини.

Серед найбільш небезпечних захворювань, які поширюються гризунами:

Чума - гостре інфекційне захворювання, яке вражає лімфатичну систему, шкіру і легені.

Енцефаліти - важке вірусне захворювання, що протікає з ураженням нервової системи.

Сказ - захворювання, яке впливає на нервову систему і закінчується смертю хворого.

Лептоспероз - інфекційне ураження, яке впливає на нирки, печінку, нервову систему. Протікає ця хвороба дуже болісно, часто призводить до смерті.

Токсокароз - паразитарна хвороба людини, яка викликається міграцією личинок у кишечнику в основному м'ясоїдних тварин , котів, собак. Хвороба протікає хронічно, з ураженням легень, печінки, з лихоманкою, анемією. Хворіють частіше діти, які порушують правила гігієни. Тож, не варто нехтувати миттям рук, овочів та фруктів.

Лямбліоз - захворювання, яке вражає тонкий кишечник, а також супроводжується неврологічними та алергічними реакціями . Це може статися через вживання зараженої води, контакту з грунтом, через брудні руки і погано оброблені продукти харчування.

Туляремія-захворювання виникає при потраплянні бактерії в організм через подряпини, опіки, пошкодження слизових оболонок , через воду та їжу, яка забруднена гризунами.

Всі хвороби, що передаються щурами і мишами, дуже небезпечні для людського організму. Варто пам'ятати про те, що людина сама повинна опікуватися своїм здоров'ям. Потрібно постійно проводити профілактику вищезазначених небезпечних інфекцій. Кожен з нас зобов’язаний не лише створювати умови несприятливі для існування гризунів, а й усілякими методами здійснювати боротьбу з епідеміологічно -небезпечними гризунами. У зв»язку з цим Онуфріївське районне лабораторне відділення наголошує на необхідності та своєчасності проведення дератизаційних робіт.

Дератизація - система профілактичних і винищувальних заходів, спрямованих на знищення або зниження чисельності гризунів на об'єктах будь-якої складності , це постійна боротьба за чистоту закладів громадського харчування, підприємств торгівлі , дитячих, шкільних та медичних закладів , промислових підприємств, будинків і квартир.

Проведення дератизації є невід'ємною частиною комплексу обов'язкових санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на попередження та зниження ряду інфекційних захворювань.

скачать dle 10.1русский торрент трекер

Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien