Меню

Календар

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Стан виробничого травматизму за 9 місяців 2017 року

За 9 місяців поточного року на підприємствах міста Світловодська Світловодського та Онуфріївського районів зареєстровано 6 (шість) нещасних випадків пов’язаних з виробництвом, в яких постраждало 6 осіб, в тому числі: місто Світловодськ –5, Світловодський район - 1, Онуфріївський район- 0. За цей же період минулого року зареєстровано лише 3 нещасних випадки в результаті яких постраждало 4 особи, тобто в цьому році спостерігається зростання виробничого травматизму в порівнянні з тим же періодом минулого року.

В той же час, якщо в минулому році був зареєстрований груповий нещасний випадок зі смертельним наслідком,то за 9 місяців 2017 року групових нещасних випадків та випадків зі смертельним наслідком не реєструвалося.

Три нещасних випадки: 24 січня 2017 року на ТОВ «Плайтех», 24 квітня 2017 року на філії «Кременчуцька ГЕС» ПАТ Укргідроенерго та 20 липня 2017 року на приватному підприємстві «Віктор і К» , мали тяжкі наслідки - двоє потерпілих стали інвалідами, один до теперішнього часу перебуває на лікарняному.

Основними причинами чотирьох нещасних випадків (67%) стали організаційні причини , а саме : неякісне проведення інструктажу, невиконання вимог інструкції з охорони праці , порушення правил безпеки руху, невиконання посадових обов’язків ; в двох випадках(33,3 %) технічні , а саме: незадовільний технічний стан засобів виробництва та незадовільний технічний стан виробничих об’єктів , будівель споруд. Серед супутніх причин це насамперед організаційні : особиста необережність потерпілих, неякісне розроблення інструкцій з охорони праці, невиконання посадових обов’язків, невиконання вимог інструкцій з охорони праці.

Серед потерпілих цього року працівників чотири жінки та два чоловіка, середній вік потерпілих 42 роки, наймолодшому 27 років найстарішому 59 років. По видам подій , що призвели до нещасного випадку, найбільша питома вага 67% - це дія предметів та деталей що рухаються , розлітаються , обертаються , по 16,5% падіння потерпілого с висоти та дорожньо-транспортна пригода.

Усі нещасні випадки своєчасно розслідувані відповідними комісіями, вжиті заходи щодо усунення причин настання нещасних випадків та запобіганню настання виробничих травм в майбутньому, винні в порушеннях притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

Професійні захворювання в 2017 році як і в 2016 році на підприємствах міста Світловодська і Світловодського та Онуфріївського районів не реєструвалися.

Закон України «Про охорону праці» зобов’язує роботодавців створити на кожному робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а кожного працівника в процесі виконання будь яких робіт дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також безпеку і здоров’я оточуючих . Тому хотілося ще раз звернути увагу, як роботодавців так і працівників, на необхідність виконання вимоги Закону та інших нормативних актів з охорони праці - краще запобігати нещасним випадкам і вкладати кошти в профілактику, ніж потім в лікування і відновлення здоров’я.

скачать dle 10.1русский торрент трекер

Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien