Меню

Календар

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

ОБСЄ запрошує громадськість до обговорення проекту Закону України про Національний Фонд розвитку громадянського суспільства

Координатор проектів ОБСЄ в Україні у партнерстві із Адміністрацією Президента України та Міністерством молоді та спорту України організує низку регіональних круглих столів для обговорення проекту Закону України про Національний Фонд розвитку громадянського суспільства, як інституціонального механізму в контексті реалізації Національної стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні 2016-2020рр. Заходи проводитимуться в рамках проекту «Допомога Уряду України з реалізації Національної стратегії розвитку громадянського суспільства».

Представники Дніпропетровської Черкаської та Кіровоградської областей запрошуються до участі в круглому столі, що відбудеться 20 жовтня в м. Дніпрі (прохання зареєструватися до 15 жовтня 2017 року)

В заході візьмуть участь представники відповідних органів влади та експерти від організацій громадянського суспільства, а також експерти ОБСЄ з робочої групи проекту, яка розробляла проект Закону.

В рамках круглих столів буде вестися відкрите обговорення з експертами робочої групи змісту законопроекту, таких питань як мета і принципи, завдання і напрями діяльності Національного Фонду, склад і порядок формування органів його управління, механізми участі громадянського суспільства в управлінні, джерела фінансування. Також до обговорення будуть винесені питання стосовно очікуваних змін до законодавства щодо фінансування діяльності Національного Фонду та питання звітності про діяльність Національного Фонду.

Відшкодування витрат, пов'язаних із участю в заході (проїзд та харчування), здійснюватиметься організаторами заходу. Компенсація транспортних витрат відбуватиметься за наявності паспорта та оригіналів проїзних кокументів на автобус або потяг.

Відповідальна особа - представник Координатора проектів ОБСЄ в Україні Роговська Катерина. Контактний телефон 063 313 08 82

Подати заявку на реєстрацію на тренінг потрібно заповнивши цю електронну анкету

скачать dle 10.1русский торрент трекер

Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien