» Співбесіда голови районної державної адміністрації з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Онуфріївського району.

12 березня 2018 року розпочато проведення співбесід голови районної державної адміністрації Самородченка С.М. з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств за участю голови районної ради Уткіної Т.І., першого заступника голови райдержадміністрації Дудніка І.В., заступника голови районної ради Калницької К.М., сільських та селищних голів.
Сьогодні були запрошені керівники сільськогосподарських підприємств, які провадять свою діяльність на територіях Попівської сільської та Павлиської селищної рад.
На співбесіді розглядалися питання щодо підведення підсумків роботи агроформувань району за 2017 рік, плану розвитку господарств на 2018 рік та дотримання чинного законодавства у сфері використання земельних та трудових ресурсів, збільшення надходжень до місцевих бюджетів і підвищення заробітної плати.
Керівникам СФГ «Костянтинівське», ФГ «Маяк», ФГ «Головченко і син», філії ТОВ «Верес», ФГ Погрібного І.А., ФГ «Нурхаметова», ФГ «Весна», ФГ «Андрєєва А.В.» наголошено про необхідність підвищення середньомісячної заробітної плати до рівня 7 тис.грн та оформлення трудових відносин з працівниками, які нелегально працюють на підприємствах, так як це є одним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів. Крім того, керівникам підприємств запропоновано взяти участь у співфінансуванні з сільськими, селищними радами у проведенні ремонту доріг.
Керівників сільськогосподарських підприємств було проінформовано про результати роботи та подальші плани робочої групи райдержадміністрації по створенню об’єднаної територіальної громади.

14-03-2018, 12:08 112 0