» Співбесіда голови районної державної адміністрації з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Онуфріївського району

15 березня 2018 року продовжено проведення співбесід голови районної державної адміністрації Самородченка С.М. з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств за участю голови районної ради Уткіної Т.І., першого заступника голови райдержадміністрації Дудніка І.В., сільських, селищних голів.Сьогодні були запрошені керівники сільськогосподарських підприємств, які провадять свою діяльність на території Камбурліївської сільської ради.
У співбесіді, в якій узяв участь керівник СТОВ «Родіна» Зубков Микола Леонідович, розглядалися питання щодо підведення підсумків роботи підприємства за 2017 рік, плану розвитку господарства на 2018 рік та дотримання чинного законодавства у сфері використання земельних та трудових ресурсів, збільшення надходжень до місцевих бюджетів і підвищення заробітної плати.
Керівнику сільськогосподарського підприємства наголошено про необхідність підвищення середньомісячної заробітної плати до рівня 7 тис.грн, так як це є одним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів. Крім того, запропоновано взяти участь у співфінансуванні з сільською радою у проведенні ремонту доріг загального користування.
Присутніх було проінформовано про результати роботи та подальші плани робочої групи райдержадміністрації по створенню об’єднаної територіальної громади.

16-03-2018, 11:57 108 0