» Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ваша повсякденна праця починається у той час, коли більшість жителів Онуфріївщини ще не прокинулась, а також часто не помітна, але без вашої турботи неможливо уявити життя наших громадян.

Висловлюємо вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні діяльності народногосподарського комплексу району, задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах.

Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення, населення Онуфріївщини стабільно забезпечується водою, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, проводиться благоустрій та озеленення вулиць, надаються послуги з ремонту взуття, одягу тощо.

Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших співгромадян.

Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій онуфріївчан.

Зичимо вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань.

Зі святом вас!

Голова районної державної адміністрації               Голова районної ради

С. САМОРОДЧЕНКО                                               Т. УТКІНА

16-03-2018, 12:01 57 0