» ГЕННАДІЙ ЗУБКО ЗАКЛИКАВ БУДІВЕЛЬНИЙ БІЗНЕС ДО АКТИВНОЇ СПІВПРАЦІ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ОТГ

Про це на відкритті міжнародної будівельної виставки InterBuildExpo-2018 наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій ЗУБКО
За його словами, у рамках реформи децентралізації очікується участь будівельного бізнесу у реалізації чотирьох масштабних проектів щодо будівництва у громадах: ЦНАПів, НОПів, Центрів безпеки громадян та амбулаторій. Мінрегіон вже напрацював перспективні мережі щодо всіх цих об’єктів (необхідна кількість, розташування), а також Рекомендації. «Чекаємо від будівельників пропозицій щодо сучасних технологій в будівництві, а також безпосередньої участі у проектах».
 «За минулий рік доходи місцевих бюджетів склали 192 млрд грн і це, в першу чергу, — їх бюджет розвитку. За ці кошти, крім державних субвенцій, повинні будуватись соціальні об’єкти, ЦНАПи, школи, дитячі садочки, розвиватися дорожня інфраструктура. І сьогодні цієї інфраструктури потребують всі об’єднанні територіальні громади. Тому, я закликаю будівельний бізнес більше співпрацювати з органами місцевого самоврядування і головами ОТГ в напрямку розбудови інфраструктури, а також підготовки професійно-технічних кадрів», — зазначив Геннадій Зубко.
За матеріалами Урядового порталу:
20-03-2018, 15:42 65 0