» Різдвяний турнір з волейболу

Різдвяний турнір з волейболу

В спортивному залі райради ФСТ «Колос» пройшов розіграш Різдвяного турніру з волейболу серед чоловічих команд району.
Цього року в змаганнях прийняли участь 5 волейбольних команд, які згідно положення, були поділені на дві групи, в які увійшли:
1 група: Камбурліївка- Зибкове;
2 група: Онуфріївка- Успенка1- Успенка2
В першій грі зустрілися дві команди з с. Успенки з рахунком 2-0 перемогу отримали досвідченіші волейболісти з команди Успенка-1, в другій грі зустрілися команди Успенки-2 та Онуфріївки з рахунком 2-0 перемогли волейболісти з райцентру, третя гра Камбурліївка та Зибкове 2-0 на користь Камбурліївки. Наступна гра відбулись між командами з Онуфріївки та Успенки-1 з рахунком 2-0 перемогли Онуфріївчани.
Отже, фінал розіграли волейболісти з Онуфріївки та Камбурліївки. З рахунком 2-0 перемогли волейболісти з селища Онуфріївки. Гра за третє місце проходила між командами з сіл Успенки та Зибкове з рахунком 2-0 перемогу святкували Успенські волейболісти.
Отже, переможцями Різдвяного турніру по волейболу стали волейболісти з селища Онуфріївки, другим місцем задовольнилася команда з с. Камбурліївки, а третім – Успенці.
13 січня 2017 року о 10-00 в селищі Онуфріївка відбудеться розіграш призу районної газети «Придніпров’я» з волейболу серед жіночих команд.
6-01-2018, 17:30 90 0