» Відбулася нарада по скарзі

Відбулася нарада по скарзі

9 січня 2018 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Дудніка І.В. відбулася нарада по питанню самозахоплення земельної ділянки жителькою селища Онуфріївки по вулиці Дерибасівській.

На нараді були присутні: начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Явтушенко М.І., Онуфріївський селищний голова Пивовар Л.Ф., начальник юридичного відділу райдержадміністрації Шемет О.М., землевпорядник Онуфріївської селищної ради Кринська О. А.

За результатами наради було вирішено запросити на засідання виконкому Онуфріївскої селищної ради жительку селища та попередити її, якщо не буде розгороджена дана ділянка, то Онуфріївська селищна рада буде вимушена вирішувати дане питання в судовому порядку.

9-01-2018, 14:27 129 0