» Зустріч з керівниками релігійних організацій району.

Зустріч з керівниками релігійних організацій району.

03 квітня 2018 року, напередодні свята Пасхи, голова райдержадміністрації Самородченко С.М. спільно з головою районної ради Уткіною Т.І. провели зустріч з керівниками релігійних організацій району. 
На неї також були запрошені: заступник голови районної ради Калницька К.М., завідувач сектору інформаційної діяльності Єрмакова І.М., начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Балим С.О., начальник відділу архітектури,будівництва та ЖКХ райдержадміністрації Явтушенко М.І., редактор районної газети «Придніпров’я» Сорока Р.М., начальник СП ППП майор Пугач А.І. Духовенство на зустрічі представляли: настоятель церкви Святого Іоанна Предтечі Іван Онисько (УПЦ) з сел. Онуфріївка; пастор «Церкви Бога живого» (незалежна громада християн віри євангельської) Олександр Федоров з сел. Онуфріївка; настоятель Свято-Вознесенської церкви (УПЦ) Іван Кіш з сел. Павлиш; священнослужитель Іван Федоров (громада християн віри євангельської-п’ятидесятники) з сел. Павлиш; священнослужитель «Церкви Бога живого» Сергій Яцина (незалежна громада християн віри євангельської) з с. Куцеволівка, священнослужитель Юрій Тимощук (громада християн віри євангельської-п’ятидесятники) з с. Камбурліївка, настоятель церкви Успенія Пресвятої Богородиці (УПЦ) Іван Онисько з с. Успенка.
Розпочинаючи зустріч, Сергій Миколайович звернувся до духовенства з промовою в якій відмітив, що органи влади налаштовані на тісну співпрацю з Церквою в питаннях духовного відродження, розвитку благодійності, збереження толерантності, порозуміння і злагоди в міжконфесійних відносинах та суспільстві.
В ході зустрічі про стан державно - церковних та міжконфесійних відносин в районі та заплановані заходи з нагоди Великодніх свят, що пройдуть в районі, розповіла завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Єрмакова І.М. Ірина Миколаївна наголосила, що діалог з представниками церков різних конфесій є важливою частиною державно-церковних відносин, що сприяє покращенню суспільно-політичної ситуації та міжконфесійних відносин в районі, налагодженню більш тісної співпраці влади та Церкви. Що процес динамічного розвитку релігійної мережі Онуфріївщини за роки незалежності України супроводжується підвищенням ролі релігійних конфесій у суспільному житті. Відмітила, що органи влади налаштовані на тісну співпрацю з Церквою в питаннях духовного відродження, розвитку благодійності, збереження толерантності, порозуміння і злагоди в міжконфесійних відносинах та суспільстві. Користуючись нагодою, Ірина Єрмакова привітала присутніх з найсвітлішим святом Христового Воскресіння та побажала злагоди, достатку, віри і надії. 
Від районної ради з вітальним словом до присутніх звернулась голова районної ради Тетяна Уткіна. Вона поздоровила присутніх з наступаючим святом Великодня, подякувала керівникам релігійних громад району за багаторічну милосердницьку діяльність, усі добрі справи, які вони робили і робитимуть для людей. Тетяна Іванівна наголосила, що сьогодні Україна переживає найскладніші випробування за усі роки своєї незалежності. Події, що відбуваються, змушують нас ще раз переосмислити роль Церкви у час суспільно-політичних конфліктів та воєнних дій, необхідно об’єднати зусилля для досягнення суспільного порозуміння, взаємотерпимості для блага нашого народу. 
Священнослужителям була надана можливість висловитись як щодо церковної діяльності, так і обмінятись думками щодо співпраці з владою. 
На завершення зустрічі Сергій Миколайович привітав всіх з наступаючим світлим святом Великодня, побажав добра і миру в кожній оселі та подальшої плідної співпраці з владою.  


5-04-2018, 09:55 156 0

Коментарі