» «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи»

«Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи»

05 квітня 2018 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках спеціалізованого формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» був проведений рейд по територіях нашого району з метою інформаційно-профілактичної роботи серед учнівської молоді та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. А саме: проведено бесіди по профілактиці негативних явищ – Комісаренко Р.В. (член Міжнародної антинаркотичної асоціації); профорієнтація учнівської молоді та зайнятість населення – Кармазіна Л.М. (спеціаліст обласного центру зайнятості). Заходи були проведені в НВК « Павлиська ЗШ I-III ст. – ліцей ім. В.О. Сухомлинського», НВК «Павлиська ЗШ I-II ст. №2 – ДНЗ» та Камбурліївській ЗШ I-III ст.
Провідний фахівець із соціальної роботи відділу організаційно-правової роботи обласного центру СССДМ спільно з фахівцем із соціальної роботи районного центру СССДМ відвідали 7 сімей, які перебувають на обліку районного центру на відповідних територіях.
Заступник директора обласного центру провела модульне навчання кандидатів у патронатні вихователі на території Павлиської селищної ради.
10-04-2018, 11:13 34 0