» ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ З ПРОВЕДЕННЯ В РАЙОНІ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЧОРНОБИЛЯ

Сьогодні, 10 квітня 2018 року, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Дудніка І.В., за участі голови районної ради Уткіної Т.І., відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі міжнародного дня пам’яті Чорнобиля-26 квітня 2018 року. Участь у зібранні взяли: заступник голови районної ради Калницька К.М., в.о. заступника голови райдержадміністрації Здебська В.П., головний лікар КЗ ЦПМСД Онуфріївського району Горобець Л.М., заступник головного лікаря Онуфріївської ЦРЛ Медведєва О.В., голова громадської організації «Союз Ліквідаторів» Ляч В.П., заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сідєльнікова Т.В., секретар Онуфріївської селищної ради Філатова В.М.
Заслухавши пропозиції щодо проведення в районі міжнародного дня пам’яті Чорнобиля, членами оргкомітету прийнято рішення: 26 квітня, в смт Онуфріївка, біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, о 9.00 відбудеться мітинг та покладання квітів за участі керівників району, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, представників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, громадськості.
Також у навчальних закладах та клубно-бібліотечних установах району проводитиметься низка просвітницьких заходів: лекцій, уроків, бесід, виставки, які висвітлюватимуть масштаби Чорнобильської аварії та подвиг українських ліквідаторів.

10-04-2018, 14:21 112 0