Меню

+ А           - А

Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

9 вересня 2014 року Ветеранам району приділяємо особливу увагу

        9 вересня 2014 року на базі Павлиського селищного музею, відбулось засідання ради ветеранів Павлиської первинної організації. На засіданні розглядались ряд актуальних питань стосовно роботи місцевого осередку ветеранської організації, а саме:
        про допомогу районній центральній лікарні овочами та фруктами;
        про збір коштів та надання гуманітарної допомоги військовим у зону АТО;
        про відзначення Дня незалежності України, на території Павлиської селищної ради;
        про оновлення персонального складу комітетів ради ветеранської організації.
        З інформацією по всіх питаннях виступив голова первинного осередку Литвиненко М.А. В своїй доповіді він зазначив, що зібрано коштів для надання гуманітарної допомоги військовим в АТО в сумі 420,00 грн. На ці кошти придбано засоби гігієни та білизну, які будуть передані військовим. Збір коштів для надання допомоги продовжується.
        На засідання ради був запрошений заступник голови райдержадміністрації Пеннер О.В. Олександр Володимирович надав роз'яснення стосовно нестабільної суспільно-політичної ситуації та в зв'язку з цим тяжкого фінансового стану в районі. Він наголосив, що сьогодні керівництво району вимушено економити на всьому, звертатись по допомогу до сільських та селищних голів на предмет виділення субвенцій, заручатися підтримкою сільгоспвиробників.
        Олександр Пеннер приділив увагу виборам до Верховної Ради, які відбудуться 26 жовтня, перелічивши кандидатури майбутніх депутатів, які було сприйнято ветеранами досить неоднозначно. Відповів О.Пеннер і на запитання павлиських ветеранів. Зокрема, надав роз'яснення стосовно проблем навколо газового питання. Він наголосив, що запасів ресурсу країни вкрай недостатньо, тому потрібно готуватися до цих несприятливих умов, налагоджуючи пічне опалення, установлювати альтернативні котли, проводити утеплення вікон в житлових приміщень.
        На завершення зустрічі Олександр Пеннер подякував їм за їхню роботу, за небайдужість до проблем району, селища, за активну позицію у сьогоденні та побажав міцного здоров'я.

скачать dle 10.1русский торрент трекер

Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien