» ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ПРО РЕМОНТ ДОРІГ: ЯКІСТЬ КОНТРОЛЮЄМО, ЗА ХАЛТУРУ ПЛАТИТИ НЕ БУДЕМО

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що ремонт доріг залишається пріоритетом, фінансування ремонтів і будівництва доріг суттєво збільшено, тому на перший план виходить суворий контроль якості робіт
«Програма капітального ремонту, відновлення і будівництва доріг стартувала у 2016 році, більш масштабно – у 2017 році. У 2018 році ми виділяємо вже майже 47 млрд грн. І тут треба ставити питання про якість. Ми зараз контролюємо якість по всій країні, перевіряємо те, що було зроблено в минулому році. І в середині травня вже буде звіт «Укравтодору» по всім ділянкам. Хочу відразу сказати: що буде зроблено халтурно – ми не будемо за це платити».
Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року розпочав свою роботу Дорожній фонд. Вперше автошляхова галузь отримала гарантоване державою фінансування – близько 47 млрд грн. З них 11,5 мільярдів гривень держава виділяє областям на ремонт та утримання доріг місцевого значення.
За інформацією Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
16-04-2018, 09:41 47 0