Меню

Календар

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

26 вересня 2014 року Проведено координаційну раду з питань розвитку підприємництва

26 вересня 2014 року начальником відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Оксаною Нестеровою було проведено координаційну раду з питань розвитку підприємництва з представниками малого підприємництва та торгівлі в районі. До підприємців району була доведена інформація про стан розвитку даної галузі та розглянуті основні проблеми, які заважають нормальному функціонуванню.
Програма розвитку малого підприємництва в Онуфріївському районі на 2013-2015 роки прийнята рішенням сесії районної ради від 21 грудня 2012 року № 189. Метою програми є створення належних умов для реалізації конституційного права громадян на підприємницьку діяльність, підвищення стандарту життя населення та добробуту громадян, подолання проблеми безробіття. За 8 місяців 2014 року в районі зареєструвалось 16 юридичних осіб та ліквідувалось -11.
Питома вага малих підприємств в обсягах реалізованої продукції всього по району за 8 місяців 2014 року становить 36,9 %, які одержали прибуток становить 87,5%.
З метою створення сприятливого середовища для розвитку малого підприємництва в районі працює «гаряча лінія» з питань розвитку малого підприємництва, районна координаційна рада з питань розвитку малого підприємництва, інформація про розвиток малого підприємництва в районі розміщується в районних засобах масової інформації та на веб-сайті райдержадміністрації. Суб’єкти господарювання району постійно залучаються до участі у виставково-ярмаркових заходах, які представляють інвестиційний потенціал району. За звітний період 2014 року представники малого підприємництва взяли участь у 4 ярмарках у м. Кіровоград, на яких було представлено наступні продукти: борошно, риба, олія.
Розроблено план прийняття регуляторних актів на 2014 рік. Інформацію про впровадження державної регуляторної політики на території району розміщено на веб – сайті райдержадміністрації. Визначено осіб відповідальних за здійснення державної регуляторної політики в районі.
Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», Указу Президента України «Про Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» в районі діє Центр надання адміністративних послуг Онуфріївської районної державної адміністрації. Організація надання адміністративних послуг за принципом «єдиного вікна». Надається 82 видів адміністративних послуг, з них: 50– адміністративні послуги, 32 – дозвільні документи. Складовою Центру надання адміністративних послуг є Дозвільний центр Онуфріївської райдержадміністрації.
За 8 місяців 2014 року в районі створено 99 нових робочих місць, що становить 96,1% від річного завдання, в тому числі за рахунок інвестиційних проектів – 13 нових робочих місця, за рахунок одноразової допомоги безробітним для започаткування власної справи – 7 робочих місць. Найбільше робочих місць було створено в наступних галузях: сільське господарство - 32, торгівля -15. При цьому за звітний період ліквідовано 100 робочих місця (ліквідація робочих місць відбулася за рахунок закриття державним реєстратором значної кількості фізичних – осіб підприємців, що припинили свою діяльність в попередні роки але були не закриті).
Поряд з цим потребує уваги розвиток сфери побутових послуг. На території району сільські населенні пункти не забезпечені наданням побутових послуг. На даний час побутові послуги надають 15 приватних підприємців, які діють на території Онуфріївської та Павлиської селищних рад (пошив одягу, перукарські послуги, фотопослуги, виготовлення столярних виробів, ритуальні послуги, ремонт взуття, різання скла, ремонт телеапаратури, тощо).
Невирішеними залишаються питання відновлення роботи центру підтримки підприємництва, недостатності державного фінансування та інвестиційної підтримки малого підприємництва.

скачать dle 10.1русский торрент трекер

Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien