» Час обирати свого лікаря.

Час обирати свого лікаря.

З 2 квітня як вУкраїні, так і в Онуфріївському районі розпочалася кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Оберіть лікаря для себе та своїх дітей. Допоможіть зробити це літнім родичам та сусідам шляхом підписання декларацій про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги.

Обрати свого лікаря – означає підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром комунального закладу «Центр первинної медико – санітарної допомоги».

Декларації можна підписати з лікарями в робочі дні тижня, крім неділі та святкових днів,з 800 до 1500 в наступних амбулаторіях:

Онуфріївська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини: РУДЧЕНКО Віктор Анатолійович -лікар загальної практики - сімейний лікар. Стажроботи за спеціальністю 3 роки,(загальний стаж - 44 роки).

Адреса прийому- селище Онуфріївка, вул. Графа Толстого, 90.

РОПАЛО Зоя Василівна -лікар загальної практики - сімейний лікар. Стажроботи за спеціальністю 3 роки,(загальний стаж - 26 років). Адреса прийому - селище Онуфріївка, вул. Графа Толстого, 90.

ВЕРБЕНКО Лариса Михайлівна –лікар – педіатр. Стажроботи за спеціальністю 45 років. Перша кваліфікаційна категорія. Адреса прийому - селище Онуфріївка, вул. Графа Толстого, 90.

Павлиська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини:

ДОВГОПОЛА Ірина Сергіївна -лікар загальної практики - сімейний лікар. Адреса прийому - сел. Павлиш, вул. С. Кохна , 3.

Стажроботи за спеціальністю 3 роки,(загальний стаж - 12 років). Контактний телефон : 22003

БАРАБАШ Юрій Петрович -лікар загальної практики - сімейний лікар.

Адреса прийому - сел. Павлиш, вул. С. Кохна , 3.

Стажроботи за спеціальністю 3 роки,(загальний стаж - 31 рік).

Контактний телефон: 22003.

ТРОЯН Ольга Юріївна – лікар - терапевт.

Адреса прийому - сел. Павлиш, вул. С. Кохна, 3.

Стажроботи за спеціальністю 8 місяців.Контактний телефон: 22003

Зибківська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини:

КОРАБЛЬОВА Світлана Олексіївна - лікар загальної практики - сімейний лікар. Адреса прийому - с. Зибкове, вул. Центральна , 60.

Стажроботи за спеціальністю 3 роки,(загальний стаж - 38 років).

Млинківська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини.

ІВАНЧЕНКО Анатолій Іванович - лікар загальної практики - сімейний лікар. Адреса прийому - с. Млинок, вул. Лесі Українки, 58.

Стажроботи за спеціальністю 3 роки,(загальний стаж - 43 роки).

Успенська амбулаторія загальної практики сімейної медицини:

ЧЕРКАСЬКИЙ Олександр Семенович - лікар загальної практики - сімейний лікар. Адреса прийому - с.Успенка, вул. Парадна,40

Стажроботи за спеціальністю 3 роки,(загальний стаж - 46 років).

Куцеволівська лікарська амбулаторія:

КУШКА Тамара Олексіївна – лікар – педіатр.

Адреса прийому - с. Куцеволівка, вул. Центральна, 96.

Стажроботи за спеціальністю 3 роки,(загальний стаж - 44 роки).

Для підписання декларації необхідно обрати лікаря та з’явитися до медичного закладу, обов’язково мати при собі паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та мобільнийтелефон. Для дітей віком до 14 років необхідні документи одного із батьків, свідоцтво про народження, ідентифікаційний код дитини та мобільний телефон.

Без ідентифікаційного номера підписати декларацію можливо лише в тому випадку, коли у паспорті таких громадян є відповідна відмітка.

Лікар не може відмовити Вам у підписанні декларації, поки не набрав максимальну кількість пацієнтів (для сімейного лікаря та лікаря – терапевта – 2000 осіб, для лікаря – педіатра – 900 осіб). Підписана декларація є безстроковою. Діє до тих пір, поки Ви не укладете її з новим лікарем. Підписати декларацію одночасно з кількома лікарями неможливо. Не важливо де Ви зареєстровані – обирайте будь – якого лікаря та медзаклад первинного рівня. Ви не можете підписати декларацію з вузьким спеціалістом ( лікарем ОнуфріївськоїЦРЛ). Це має бути лише лікар з надання первинної допомоги. Для дитини – це педіатр або сімейний лікар. Для дорослого – це терапевт або сімейний лікар.

Відповідно до чинного законодавства і зараз візит до вузьких спеціалістів(лікарів ЦРЛ ) має бути занаправленням сімейного лікаря, терапевта, педіатра. Але всі ми знаємо, що ця норма ігнорується.

З 2020 року всі візити до вузьких спеціалістів будуть безкоштовні тільки для пацієнтів з направленнямивід лікаря первинного рівня надання медичної допомоги.

Безоплатні послуги для тих, хто підписав декларацію:

• Спостереження за здоров’ям пацієнта, діагностика та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, патологічних станів.
  • Профогляди для груп ризику.
  • Рецепти на ліки, у тому числі за програмою «Доступні ліки».
  • Базові дослідження.
  • Вакцинація за календарем щеплення.
  • Знеболення.
  • Видача лікарняних та інших медичних довідок
  • Взяття біоматеріалів та медичні втручання.

Отже, шановні жителі району, запрошуємо Вас зробити свій вибір та найближчим часом підписати декларацію про вибір лікаря.

Будь – яку інформацію щодо декларування пацієнтів Ви можете отримати за контактними телефонами:

2 10 31 – реєстратура;

2 03 45 – приймальня головного лікаря КЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги Онуфріївського району».

096 7833337 – головний лікар Горобець Людмила Миколаївна.

Головний лікар КЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги Онуфріївського району» Людмила Горобець

24-04-2018, 12:02 78 0