» Відбулась апаратна нарада при голові райдержадміністрації.

Відбулась апаратна нарада при голові райдержадміністрації.

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Самородченко С.М., у вівторок, 24 квітня 2018 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю: голови районної ради Уткіної Т.І., першого заступника голови райдержадміністрації Дудніка І.В., заступника голови райдержадміністрації Здебської В.П., керівника апарату райдержадміністрації Євтушенко О.Ю., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. 
На початку апаратної наради перший заступник голови райдержадміністрації Дуднік І.В. повідомив про результати опитування «гарячих ліній» райдержадміністрації в рамку проекту «Таємний покупець в державній сфері». За підсумками опитування спеціалісти Онуфріївської райдержадміністрації надали вичерпні відповіді і отримали найвищі оцінки. 
На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Зокрема, Явтушенко М.І., начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКХ та будівництва райдержадміністрації повідомив про результати проведення Дня довкілля на території району. Участь у суботнику взяли трудові колективи підприємств, установ та організацій району, а також небайдужі громадяни, долучившись до упорядкування прибудинкових територій. 
 Про підсумки виконання місцевих бюджетів, дохідної частини державних та місцевих бюджетів району за січень-березень 2018 року інформували начальник фінансового управління райдержадміністрації Калантаєвська С.М. та заступник начальника Онуфріївського відділення Олександрійського ОДПІ Гугленко Т.Г.
Голова райдержадміністрації повідомив про свою участь у делегації з Онуфріївського району, яка побувала в зоні АТО на території Донецької області, та привітала керівництво та особовий склад 17-го окремого мотопіхотного батальйону м. Кропивницького із четвертою річницею з дня його створення. За мужність, патріотизм проявлені під час проведення антитерористичної операції на сході країни, активну громадську позицію було нагороджено грамотами Онуфріївської райдержадміністрації та вручено матеріальні допомоги нашим захисникам. 
Також Сергій Миколайович повідомив про свою участь у сесії Павлиської селищної ради, яка відбулась 19 квітня 2018 року, та подякував депутатам селищної ради за прийняті рішення: виділити кошти на безкоштовне харчування дітей учасників АТО, в дошкільному закладі «Оленка», з 01 січня 2018 року; списати заборгованість за утримання дітей у дошкільному закладі. 
По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.
26-04-2018, 13:20 222 0

Коментарі