» Відбулося засідання оргкомітету з підготовки до відзначення Дня пам’яті та примирення

Вчора, 02 травня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Самородченка С. М. відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війни. У його роботі взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Дуднік І.В., заступник голови районної ради Калницька К.М., заступник голови райдержадміністрації Здебська В.П., керівник апарату райдержадміністрації Євтушенко О.Ю., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

У ході засідання обговорено питання проведення урочистостей, зокрема покладання вінків і квітів до пам’ятного знаку воїнам-землякам, пам’ятному знаку воїнам-інтернаціалістам (афганцям) та учасникам АТО, Братської могили загиблим воїнам, проведення у храмах району поминальних панахид за полеглими у роки Другої світової війни.

За результатами засідання оргкомітету прийнято рішення провести районні урочистості:

08 травня 2018 року об 11:00 годині - мітинг-реквієм, біля Братської могили загиблим воїнам, об 11.30 годині- концертна програма в Онуфріївському РБК, за участі студентів Олександрійського коледжу культури і мистецтв.

09 травня 2018 року об 9.30 - урочиста хода, покладання квітів до пам’ятних знаків Другої світової війни, 0 10.00 годині - мітинг біля Братської могили загиблим воїнам, о 12.00 годині – футбольний матч на приз героя дзоту №11 Олексія Калюжного.

Окрім того, передбачено проведення в загальноосвітніх навчальних закладах району тематичних уроків, тематичних виховних годин до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Напередодні свят буде проведено благоустрій територій, що прилягають до місць поховань учасників Другої світової війни в населених пунктах району.

Також увагу зосередили на забезпеченні чергування медичної служби та охорони громадського порядку під час проведення масових заходів.

Підводячи підсумки засідання, Сергій Миколайович наголосив, що від злагодженої роботи оргкомітету залежить якість проведення заходів.

3-05-2018, 15:08 37 0