» НОВА ПРОГРАМА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ: ПОЗИТИВНЕ НОВОВВЕДЕННЯ ДЛЯ СЕЛЯН, ВНУТРІШНЬО-ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ОТГ

У новій програмі надання житлових субсидій Урядом булі враховані інтереси окремих категорій населення
Наприклад, якщо раніше при розрахунку розміру субсидії органи соцзахисту брали до уваги 100% доходів від здачі молока селянами. Це заганяло сільський молочний бізнес в тінь, розвело чимало посередників, які скупляти молоко на чорному ринку й перепродували його вже переробним підприємствам. Тепер органи соцзахисту враховуватимуть лише 30% доходів від реалізації молока молокопереробникам. У Мінсоцполітики вважають, що це сприятиме розвитку фермерства й належному утриманню худоби.
Внутрішньо переміщеним особам відтепер субсидію можна буде оформити без договору оренди житла. Достатньо буде подати в управління соціального захисту населення лише Заяву і Декларацію, у якій зазначається склад домогосподарства з урахуванням внутрішньо-переміщених осіб. І на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов буде призначено житлову субсидію.
А об’єднаним територіальним громадам надано право приймати від громадян документи для оформлення субсидії для передачі їх органам соціального захисту населення. Це аналогічно тому, як зараз відбувається у сільських і селищних радах.
За матеріалами Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
4-05-2018, 14:22 72 0