» На Онуфріївщині відбулися святкові заходи до Дня пам’яті і примирення.

На Онуфріївщині відбулися святкові заходи до Дня пам’яті і примирення.

08 травня 2018 року в селищі Онуфріївка біля братської могили загиблих воїнів, де була організована Почесна варта, відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення за участю народного депутата України Олеся Довгого, керівництва районної державної адміністрації, районної ради, Онуфріївської селищної ради, ветеранів війни, працівників трудових колективів підприємств, установ та організацій, учнівської молоді, жителів селища. З вітальною промовою до присутніх звернувся народний депутат України Олесь Довгий. В своєму виступі народний обранець висловив щиру вдячність та пошанування мужності ветеранам війни, відзначивши, що важко переоцінити внесок українського народу у перемогу над нацизмом у Європі. Україна зазнала, чи не найбільших руйнувань та жертв серед усіх держав, якими прокотилася страшна Друга світова війна. Ми маємо завжди пам’ятати про те, якою важкою ціною далася ця перемога… Побажав молодому поколінню зростати під мирним небом. 
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих у роки Другої Світової війни та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку. 
Продовжились урочистості святковою програмою, в районному будинку культури. З вітальними промовами до присутніх звернулись голова районної державної адміністрації Сергій Самородченко та народний депутат України Олесь Довгий. Олесь Станіславович вручив цінні подарункові набори ветеранам Другої світової війни.
Студенти Олександрійського коледжу культури і мистецтв подарували онуфріївчанам та гостям селища чудову концертну програму.
8-05-2018, 18:35 133 0

Коментарі