Меню

Календар

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

14 листопада 2014 року Відбулось чергове засідання районного штабу з питань соціального забезпечення переселенців

        Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Пеннера відбулось чергове засідання районного штабу з питань соціального забезпечення переселенців. Посадовці звітували про вже виконану роботу та визначили нові завдання, оскільки, як зазначив керівник штабу Пеннер О.В., найближчим часом очікується збільшення кількості прибулих зі сходу громадян, а відтак розширення кола завдань, які належить оперативно вирішувати у зв’язку з настанням осінньо-зимового періоду та початком опалювального сезону.
        Головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Юрій Берест повідомив, що станом на 14 листопада Онуфріївщина прийняла вже більше 100 внутрішньо переміщених осіб, що приїхали з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО із яких сорок чотири особи повернулись додому, а решта – розміщені у родичів та знайомих та дві особи проживають у будинку-інтернаті для престарілих. До управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації звернулося 8 осіб, 8 із них продовжено соціальні виплати на дітей. Окремо Юрій Берест зупинився на змінах у законодавстві. Зокрема, тепер переселенцям, що проживають на території району, а також новоприбулим потрібно отримати відповідну довідку про вимушене переселення. Документ можна отримати в управліннях соціального захисту райдержадміністрації протягом одного дня із подання заяви. . Особливу увагу Юрій Берест наголосив на тому, що у подальшому всі соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам із зони АТО будуть виплачуватися у разі реєстрації у органах соціального захисту населення та отримання відповідної довідки. Разом з тим, посадовець зазначив, що не усі громадяни, що прибули із Донецької та Луганської областей поспішають зареєструватися та отримати довідку про вимушене переселення.
        Директор районного центру зайнятості Супрун Н. Д. повідомила, що до центру зайнятості звернулось 7 осіб, із них 4 особи отримують допомогу по безробіттю,одна особа працевлаштована, дві особи не мають права на отримання статусу безробітного.
        Перший заступник управління Пенсійного фонду України в Онуфріївському районі Мамчур Н.Д. надала інформацію, що до управління звернулось 53 особи щодо запиту пенсійних прав, всі вони отримують пенсію.
        Як було зазначено на нараді, проблем із забезпеченням громадян цієї категорії на даний момент немає – усі питання з призначенням допомоги, нарахуванням пенсій та інших виплат вирішуються на місцях по мірі їх виникнення. Вісім дітей влаштовані до шкіл. 17 осіб, що потребували лікування, отримали його у медичних закладах району.
        Далі заступник голови райдержадміністрації Олександр Пеннер наголосив, що найближчим часом очікується значне зниження температури, тому на місцевому рівні моніторингові групи повинні найближчим часом здійснити рейди-перевірки по виявленню усіх потреб переселенців, а особливо потреб дітей, щоб діти були забезпечені усім необхідним.
14 листопада 2014 року Відбулось чергове засідання районного штабу з питань соціального забезпечення переселенців
скачать dle 10.1русский торрент трекер

Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien