» Проведення в Україні всесвітньої кампанії Година Землі 2018

Проведення в Україні всесвітньої кампанії Година Землі 2018

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Година Землі 2017 року була безпрецедентним успіхом – приєдналися більше 7000 міст у 187 країнах по всьому світі. Серед тих, хто підтримав подію, були мери міст Париж, Гонг - Конг, Ріо –де-Жанейро, відомі політики, діячі культури та багато інших.

В Україні до кампанії долучилися більш 50 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава, Кривий Ріг та інші.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компаній та підприємств у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Крім того, цього року Година Землі в Україні робить акцент на зв’язку людини з природою і впливі наших споживацьких звичок на Планету.

У суботу, 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети.

Районна державна адміністрація запрошує долучитися всіх жителів району до всесвітньої кампанії Година Землі2018.

16-01-2018, 15:15 219 0