» Спогади про війну та шана захисникам: на Онуфріївщині відзначили День перемоги над нацизмом

09 травня 2018 року в селищі Онуфріївка відбулася урочиста хода за участю керівництва районної державної адміністрації, районної ради, Онуфріївської селищної ради, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції, воїнів-інтернаціоналістів, районних партійних і громадських організацій, учнів Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ступенів, працівників трудових колективів підприємств, установ та організацій, покладання квітів до обеліску Слави, пам’ятному знаку воїнам-інтернаціалістам (афганцям) та учасникам АТО та братської могили загиблих воїнів, де була організована Почесна варта.

Біля братської могили загиблих воїнів відбувся мітинг. До присутніх з вітальними словами звернулись: голова районної ради Тетяна Уткіна, Онуфріївський селищний голова Леонід Пивовар, голова Онуфріївської первинної ветеранської організації України Віктор Безус.

Керівництво району вручило матеріальну допомогу ветеранам Другої світової війни.

Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих учасників Другої Світової війни хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку

10-05-2018, 11:59 83 0