» СЕРГІЙ САМОРОДЧЕНКО ТА ТЕТЯНА УТКІНА ПОСПІЛКУВАЛИСЯ З ВЕТЕРАНАМИ, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ У ОНУФРІЇВСЬКОМУ ГЕРІАТРИЧНОМУ ПАНСІОНАТІ

З нагоди 73-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні голова районної державної адміністрації Сергій Самородченко та голова районної ради Тетяна Уткіна відвідали Онуфріївський геріатричний пансіонат та в неформальній обстановці поспілкувався з ветеранами, зокрема з Катериною Беляєвою, Марією Богдановою, Катериною Воронець, Марією Горбач, Михайлиною Цар.

Керівники привітали ветеранів символічними подарунками та поцікавилися питанням, що турбують ветеранів.

Після спілкування, Сергій Миколайович та Тетяна Іванівна ознайомилися з роботою соціальної медико-санітарної установи. Директор закладу Віктор Швачка поінформував, що головним завданням пансіонату є забезпечення належних умов проживання та надання медичної допомоги особам похилого віку.

«Всього – 52 житлових кімнати. Сьогодні проживають 80 підопічних, з них – 37 – хворі, прикуті до ліжка», - зазначив директор пансіонату.

Посадовці обговорили питання покращення надання послуг для осіб похилого віку, що проживають у пансіонаті.

10-05-2018, 14:46 64 0