» До Онуфріївки завітав народний депутат Олесь Довгий

До Онуфріївки завітав народний депутат Олесь Довгий

08 травня 2018 року відбувся візит народного депутата України Олеся Станіславовича Довгого до Онуфріївської центральної районної лікарні з приводу закінчення капітального ремонту лікарні, а саме – утеплення корпусів стаціонарних відділень і заміни вікон в усіх будівлях лікарні на металопластикові.
На зустрічі були присутні: голова Онуфріївської районної державної адміністрації Сергій Самородченко, голова Онуфріївської районної ради Тетяна Уткіна, Онуфріївський селищний голова Леонід Пивовар, будівельники приватного підприємства «Аква-Україна Сервіс» та працівники лікарні.
Як зазначила головний лікар центральної районної лікарні Лідія Іванченко, дане утеплення проведено за новітньою технологією. Це дало не тільки новий вигляд стаціонарних корпусів, а в першу чергу, створено комфортні умови перебування пацієнтів і медичних працівників з дотриманням теплового режиму та збереження енергоресурсів.
У 2017 році за сприяння народного депутата України Олеся Станіславовича Довгого з державного бюджету місцевому бюджету були виділені кошти у розмірі 4 млн. грн. на капітальний ремонт Онуфріївської центральної районної лікарні, співфінансування з місцевого бюджету склало 120 тис. грн. Всього видатки склали 4,12 млн. грн.
Головний лікар центральної районної лікарні Лідія Іванченко висловила слова вдячності народному депутату України Довгому Олесю Станіславовичу, місцевій владі за постійну підтримку та увагу до медичної галузі району, а будівельникам приватного підприємства «Аква-Україна Сервіс» за якісно проведену роботу.
Народний депутат України Олесь Станіславович Довгий разом з керівниками району, головним лікарем центральної районної лікарні, директором приватного підприємства «Аква-Україна Сервіс» оглянули будівлі стаціонарних відділень і дали позитивну оцінку проведеній роботі.
11-05-2018, 12:53 66 0