» «Успішна родина – щаслива дитина »

«Успішна родина – щаслива дитина »

11 травня 2018 року на базі Онуфріївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіпід головуванням заступника голови райдержадміністрації Здебської В.П. булопроведено засідання круглого столуз прийомними батьками та батьками - вихователями на тему:

«Успішна родина – щаслива дитина ».

У заході взяли участь:

Директор районного центру соціальних служб длясім’ї, дітей та молоді В.Б.Фірсова, заступник директора-начальник відділу Н.О.Білан, прокурор Онуфріївського відділу Олександрійської міської прокуратури Приліпко Г.А.,

начальник Онуфріївського відділу державної реєстрації актів цивільного стану

Головного територіальногоуправління юстиції в кіровоградській області Пахно В.М., завідувач сектору з питань сім’ї відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення УПСЗН Похила Л.В., прийомні батьки та батьки-вихователі.

На засіданні круглого столу були обговоренні питання, які стосуються виховання та утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме:

1. Відповідальність батьків та осіб, що їх замінюють за вчинення дітьми правопорушень. (Приліпко Г.А.).
  2. Поняття шлюбу та сім’ї в сучасних умовах (Пахно В.М.).
  3. Про організацію літнього відпочинку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування(Похила Л.В.).
  4. Ролі батька та матері в родині (Фірсова В.Б.)
  5. Про навчання для прийомних батьків, батьків-вихователів у 2018 році та організаційні питання (Білан Н.О.)

В ходізасідання круглого столу прийомнібатькита батьки-вихователі поділилися своїм досвідом у вихованні прийомних дітей, їх успіхами та досягненнями.

Районний центр соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

16-05-2018, 12:14 53 0