» Проведено районне свято з нагоди Дня матері та Дня сім’ї.

Проведено районне свято з нагоди Дня матері та Дня сім’ї.

В травні в Україні відзначають кілька шанованих та відомих свят. Але безперечно, День матері та День сім’ї – свята найбільш зворушливі для кожного серця, тому що кожен з нас з дитинства несе в душі єдиний неповторний образ своєї мами. Щасливі діти ростуть тільки в щасливій сім’ї! Від рівня культури та благополуччя сім’ї залежить майбутнє нації.

Саме цьому був присвячений захід, який проводився 15 травня 2018 року у районному будинку культури. На свято були запрошені родини району, які є зразком та гордістю кожного села, в якому проживають: сім’я ТкаченкоВіктора та Валентини (сел. Онуфріївка), сім’ї Шаповал Тетяни і Андрія та Лимонченко Віталія і Тетяни (сел. Павлиш), сім’я Чікрижової Марії (с. Зибкове), сім’я Чиверди Тамари (с. Куцеволівка), сім’я Лавецької Тетяни (с. Деріївка), сім’я Чванько Миколи та Світлани (с. Мар’ївка), сім’я Зикович Оксани та Олександра (с. Камбурліївка) та сім’я Горковенко Тимура та Ольги (с. Попівка).

Свято розпочалося зі слів привітання заступника голови районної державної адміністрації ЗдебськоїВ.П., директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Фірсової В.Б. та секретаря Онуфріївської селищної ради Філатової В.М.Сім’ї були запрошені до слова та мали змогу поділитися досвідом щодо виховання дітей та досягненнями щасливої родини.

Вокальний ансамбль «Лілея», солісти О. Кубанова, І. Ткач, А. Науменко порадували своїми душевними піснями про матір та родину. Вокалісти та хореографічні колективи районного будинку культури гарно танцювали та співали для глядачів.

Родини району отримали на згадку святкові сувеніри.

16-05-2018, 12:48 64 0