» Привітання голови районної державної адміністрації з професійним святом Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники Онуфріївщини— лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Щиро вітаєю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Тож бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя.

Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

Голова районної державної адміністраціїС. САМОРОДЧЕНКО

15-06-2018, 16:17 226 0