» В райдержадміністрації відбулась нарада з підготовки галузей до роботи в осінньо-зимовий період

18 червня 2018 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Дудніка І.В. та за участі відповідальних осіб за підготовку до роботи в осінньо-зимовий період установ, відділів культури та освіти райдержадміністрації, Онуфріївської центральної районної лікарні та комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги в Онуфріївському районі» відбулася нарада по підготовці закладів району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років.

Під час наради керівники організацій надали плани з підготовки до роботи в опалювальний період 2018/2019 років підвідомчих установ.

За результатами наради керівникам надано відповідні доручення.

19-06-2018, 11:33 64 0