» Шановні працівники та ветерани державної служби! Дорогі колеги!

Шановні працівники та ветерани державної служби! Дорогі колеги!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!

На нинішньому етапі масштабних реформ  одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень.

Шановні друзі, саме від Вашого професіоналізму та сумління значною мірою залежить те, як відбуватимуться соціально-економічні перетворення в районі та державі, яких очікують люди. Переконаний, що для кожного з Вас державна служба стала справою життя. Адже довіра до влади починається з державного службовця. Громадяни чекають від Вас компетентності, ініціативи та творчого ставлення до справи.

Переконаний, що основними принципами діяльності державних службовців завжди залишатимуться відповідальність та відданість справі, моральність і духовність, що дає можливість ефективно служити своєму народові, рідному краю та національним інтересам.

А нині, у цей святковий день, хочу побажати Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, добра, радості й нових успіхів у праці на благо рідного народу та України.

Голова районної державної адміністраціїС. САМОРОДЧЕНКО

22-06-2018, 11:40 97 0