» 19 січня - Хрещення Господнє

19 січня - Хрещення Господнє

Шановні жителі Онуфріївського району

Від щирого серця вітаємо вас із Хрещенням Господнім!

У колі сім’ї, всією громадою ми відзначаємо третє велике свято, що завершує цикл різдвяних віншувань.

Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро. У цей день вода в річках, озерах стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Це свято ми обов’язково маємо зустріти з чистими помислами та добрими намірами, зі злагодою у серці та думках.

Тож нехай священна Йорданська вода очистить ваші душі від усіх тривог і негараздів,  а Господь наповнить ваше життя радістю і світлом, обдарує міцним здоров’ям, енергією та довголіттям.

Сердечно зичимо вам міцного здоров`я, душевного тепла, наснаги й благополуччя вам і вашим родинам.

Гармонії вам, злагоди і любові!

Голова райжержадміністрації С.Самородченко

Голова районної ради Т.Уткіна