» ВІТАННЯ ГОЛОВИ РДА СЕРГІЯ САМОРОДЧЕНКА З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РДА СЕРГІЯ САМОРОДЧЕНКА З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 22-ї річниці прийняття Конституції України.

День 28 червня 1996 року назавжди ввійшов в історію України як видатна і знаменна подія.

Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу. Це свято кожного з нас, незважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, миру, добра, благополуччя. Нехай здійснюються наші спільні задуми та мрії, у кожнім серці квітне любов до рідного краю, а високі громадянські почуття згуртовують нас для нових перемог на шляху піднесення духовності та поліпшення добробуту народу!

Голова районної

державної адміністрації                       С. САМОРОДЧЕНКО