» Нарада з питання проведення жнив у районі

Нарада з питання проведення жнив у районі

26 червня 2018 року за участю голови районної державної адміністрації СамородченкаС.М., голови районної ради Уткіної Т.І., першого заступника голови районної державної адміністрації Дудніка І.В., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Зозулі О.В., інспектора Управління Держпраці у Кіровоградській області Дерев’янка С.В. та керівників сільськогосподарських підприємств району була проведена нарада з питання проведення жнив.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Зозуля О.В. ознайомила присутніх з інформацією про готовність району до жнив.

Дерев’янко С.В.- головний державний інспектор відділу нагляду в АПК управління Держпраці у Кіровоградській області доповів про заходи дотримання правил безпеки праці під час проведення жнив.

Тарабан - О.В. начальник Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації розповів про соціальний захист працюючих в сільськогосподарських підприємствах та наголосив на легалізації заробітної плати та зайнятості населення, залученого до збирання врожаю сільськогосподарських культур.

Дуднік І.В. виступив по питанню щодо нарахування та сплати орендної плати за земельні ділянки (паї) у 2018 році.

Керівники сільськогосподарських підприємств взяли активну участь у обговоренні вищезазначених питань. Було запропоновано в наступному році провести семінар-нараду з об’їздом полів агроформувань району усіх форм власності.

27-06-2018, 12:21 72 0