» Перевірка стихійної торгівлі

Перевірка стихійної торгівлі

18 липня 2018 року на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації № 192-р від 05 червня 2018 року«Про створення робочої групи щодо боротьби зі стихійною торгівлею в районі» виданого напідставі доручення начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській №41 від 07 травня 2018 рокубуло проведено перевірку ринкової площі в селищі Онуфріївка за участю представників Онуфріївської селищної ради, працівника Онуфріївського районного управління головного управління Держпродспоживслужбив Кіровоградській області та працівників відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації. В ході перевірки виявлено ряд порушень ветеринарно – санітарних вимог та Онуфріївським районним управлінням головного управління Держпродспоживслужбив Кіровоградській області направлено лист селищному голові Онуфріївської селищної ради щодо прийняття відповідних мір реагування та недопущення стихійної торгівлі в подальшому на підлеглій території.

30 липня 2018 року по результатах перевірки відбулася нарада в голови районної державної адміністрації Самородченко С.М. щодо обговорення виявлених порушень та прийняття відповідних мір для їх усунення. В ході обговорення прийнятті рішення щодо продовження здійснення перевірок по всій території району місць стихійної торгівлі з метою їх ліквідації та попередження виникнення інфекційних захворювань серед населення.

1-08-2018, 11:30 49 0