» На території Онуфріївського району розпочато роботи по середньому поточному ремонту доріг обласного та районного значення

Із 13 серпня поточного року державним підприємством “Кіровоградський облавтодор” на території Онуфріївського району розпочато роботи по середньому поточному ремонту доріг обласного та районного значення. На сьогодні завершено середній поточнийремонт ділянки автодорогиДеріївка — Куцеволівка С121704 —вихід на автомобільну дорогу Н-08(протяжність відрізка дороги, де здійснено ремонт, — 325 м, ширина дорожнього полотна — 6 м). Освоєно918 тис. грн.

У п'ятницю, 17 серпня,завершено роботи на відрізку автодороги від села Василівка (С12702) довиїзду на М-22 (878 м, ширина 5 м, сума витрачених коштів —2 млн. грн.)

Передбачені проектами роботи виконували філія “Світловодський райавтодор” та Канатовська ДЕД.

Світловодськими дорожниками укладавсявирівнювальний шар асфальтової суміші та планувались обочини. А з Канатовської ДЕДзалучався потужний асфальтоукладач.

Розпочато також ремонтні роботи на відрізку С121705 в селі Зибкове (вул. Абрикосова, 440 м, ширина 4,5 м, вартість робіт — 1 млн. грн.). Тут покладено вирівнювальний шар, на черзі — “чистова” робота.

Після ремонту в Зибковому буде виконано середній поточний ремонт автодороги О121703 Онуфріївка — Травневе (від магазину “Маркет” в Онуфріївців сторону Зибкового, загальною вартістю 2,5 млн. грн.).

У ході робіт на автодорозі від села Василівка до автотраси Олександрія — Полтава, поспілкувались на предмет їхньої якості та темпів виконання голова райдержадміністрації Сергій Самородченко,начальник філії “Світловодський райавтодор” Вадим Ракович та Василівський сільський голова Валерій Пироженко. Наголошувалось, що завдяки сучасній техніці та методам роботи дорожники гарантують строк експлуатації відремонтованої дороги не менше п'яти років.

Також В. Ракович акцентував увагу на тісній співпраці з Василівською сільською радою та висловив побажання, щоб і інші сільські та селищні ради району співпрацювали з Кіровоградським облавтодором, і зокрема, з його філією — “Світло-водським райавтодором”.Це дасть можливістьуспішно розвиватись і філії “Світловодський райавтодор”, ізокрема — Онуфріївському ДРП, та виконувати більші об'єми робіт з ремонту місцевих доріг із залученням потужної дорожньої техніки, що позитивно вплине на їхню якість.

Голова райдержадміністрації зауважив, що вчасне проведення тендерних процедур дало можливість виконати ремонтні роботи в оптимальний для цього період, за належних погодних умов.

Також здійснено вирівнювання дорожнього полотна на відрізку автодороги Олександрія — Полтава — по частинівул. Сухомлинського до кордону з Полтавською областю. Верхній шар асфальту планується укласти найближчим часом.

29-08-2018, 13:32 48 0