» З днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

З днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Шановні працівники газового підприємства району!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – це запорука успішної перебудови економіки України, гарант її національної безпеки.

Кожного дня, запалюючи газ чи включаючи обігрів квартири, ми рідко задумуємося над тим, що над таким елементом комфорту працювало і працює чимало людей, яких у народі називають просто газовиками. У складних економічних умовах саме вистабільно забезпечуєте всіх споживачів природним газом.

Сердечно вітаємо всіх, хто віддав свою працю у минулому і трудиться зараз у газовій галузі нашого району з професійним святом, бажаємо міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів в ім’я подальшого розвитку газової галузі.

Голова районної                                                                           Голова районної ради

державної адміністрації

С. Самородченко                                                                              Т. Уткіна

7-09-2018, 12:17 36 0