» Привітання голови райдержадміністрації та голови районої ради з днем працівника цивільного захисту (рятівника)

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту району та пожежної охорони! Щиро вітаємо всіх працівників цивільного захисту та пожежної охорони району з професійним святом - Днем рятівника!

17 вересня ми вшановуємо всіх тих, хто ризикуючи власним здоров’ям, а іноді й життям, приходить на допомогу людям, які опинилися у небезпеці. Кожний ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності. Щиро дякуємо вам за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду. Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у вашій нелегкій службі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян України!

Голова районної

С. САМОРОДЧЕНКО