» Привітання голови райдержадміністрації та голови районної ради з днем фармацевтичного працівника

Бути фармацевтом — це значить щодня й щогодини піклуватися про здоров’я наших громадян. І ті, хто виробляє ліки, й ті, хто їх реалізує, — всі вони виконують найважливіше соціальне завдання.
Сьогодні світова фармацевтика зазнає значних змін. Новітні препарати орієнтовані не тільки на боротьбу з хворобою, але і на поліпшення якості життя, довголіття. Своєю самовідданою працею, небайдужим ставленням до людей фармацевти і провізори, вчені, працівники фармацевтичних підприємств галузі, дистриб’ютори заслужили повагу до себе. Впевнені, що ваш професіоналізм, високе почуття обов’язку і відповідальності надалі проявлятимуться ще яскравіше.
Бажаємо всім, хто працює в галузі, подальшого професійного вдосконалення, міцного здоров’я й наснаги! Нехай це свято наповнить ваші серця гордістю за нашу фармацію, нехай збуваються ваші мрії і надії на світле майбутнє України. Віримо, що завдяки вашій сумлінній праці здоров’я кожної людини і нації в цілому і надалі буде зміцнюватися, а фармацевтична галузь України процвітатиме!

Голова районної

С. САМОРОДЧЕНКО